Skip to content

Posts from the ‘Horaris’ Category

5
Jun

AQUEST VESPRE PARTIT DE LLIGA DEL CADET A PALS

Aquest vespre el Cadet juga partit de lliga a Pals de la jornada del cap de setmana passat. El partit es va aplaçar a petició del rival i aquests tres punts seran els útims de la temporada com a local, l’última jornada de l’equip serà aquest cap de setmana com a visitant. 

De ben segur que els atlètics intentaran despedir-se com a locals amb un bon partit i intentar sumar els tres punts.

Ànims atlètics!! 

Dimarts 5 de juny a les 20:00 hores al Municipal Pere Servià Cantó de Pals

Atlètic Pals  – Aro CE

.

FutPals.

Amb la col·laboració de :

Mas patoxas Restaurant Sol i Mar Cypsela
Can Ruben
1
Jun

PARTITS FUTBOL BASE CAP DE SETMANA 2-3 JUNY

Per aquest cap de setmana els equips federats juguen la jornada 29, penúltima jornada de lliga!

Demà els equips Benjamí “B”  i Benjamí “C” juguen el Torneig de Monells i el Benjamí “A” el Torneig Memorial Martí Soy a Sant Joan Les Fonts com s’ha publicat anteriorment. 

A petició del rival del Cadet, l’Aro CE, el partit de lliga per aquest cap de setmana d’aquest equip es jugarà dimarts al vespre.

Aquí teniu tots els horaris dels partits, sort atlètics!!

Dissabte 2 de juny al Municipal Pere Servià Cantó de Pals

Equip Infantil, a les 16:00 hores

Atlètic Pals – EF Sant Feliu Guíxols “C”

.

Equip Juvenil, a les 18:00 hores

Atlètic Pals – L’Escala FC

.

Dissabte 2 de juny a l’Annex de l’Estadi de Palamós

Equip Aleví “B”, a les 11:30 hores

FE Palamós “D” – Atlètic Pals “B”

.

 

Diumenge 3 de juny al Municipal Pere Servià Cantó de Pals

Equip Aleví  “A”, a les 10:00 hores

Atlètic Pals – FPCE Begur “B”

FutPals.

Amb la col·laboració de :

Mas patoxas Restaurant Sol i Mar Cypsela
Can Ruben
24
May

PARTITS FUTBOL BASE CAP DE SETMANA 26-27 DE MAIG

Per aquest cap de setmana els equips federats juguen la jornada 28, penúltima jornada de lliga!

Els equips Benjamí “B”  i Benjamí “C” juguen el Torneig Vila de Pals dissabte, al llarg de tot el matí com s’ha publicat anteriorment. 

El Prebenjamí “A” participa en el Torneig de Monells.

Aquí teniu tots els horaris dels partits, sort atlètics!!

Dissabte 26 de maig al Municipal Pere Servià Cantó de Pals

Equips Benjamí “B” i Benjamí “C”, tot el matí

TORNEIG VILA DE PALS

.

Dissabte 26 de maig al Camp Municipal d’Albons

Equip Aleví “A”, a les 12:30 hores

Base l’Empordanet CF – Atlètic Pals

.

Dissabte 26 de maig al Municipal de Monells

Equip Prebenjamí “A”, a partir de les 15:00

TORNEIG A MONELLS

.

Dissabte 26 de maig al Camp Municipal de Vilamalla

Equip Cadet, a les 16:00 hores

Vilamalla FC “B” – Atlètic Pals

.

Dissabte 26 de maig al Camp Municipal de Peralada

Equip Juvenil, a les 17:45 hores

Peralada CF – Atlètic Pals

.

Diumenge 27 de maig al Municipal Pere Servià Cantó de Pals

Equip Benjamí “A”, a les 11:30 hores

Atlètic Pals – Pª Unionista Figueres

.

Diumenge 27 de maig al Municipal de Vilartagues de Sant Feliu de Guíxols

Equip Aleví “B”, a les 10:30 hores

EF Sant Feliu Guíxols “D” – Atlètic Pals “B”

.

Diumenge 27 de maig al Municipal de La Bisbal d’Empordà

Equip Infantil, a les 12:00 hores

Bisbalenc At. “B” – Atlètic Pals

.

 

FutPals.

Amb la col·laboració de :

Mas patoxas Restaurant Sol i Mar Cypsela
Can Ruben
18
May

PARTITS FUTBOL BASE CAP DE SETMANA 19-20 DE MAIG

Per aquest cap de setmana els equips federats juguen la jornada 27 i ja només faltaran dos partits després d’aquest cap de setmana.

El Prebenjamí “B” juga el Torneig Vila de Pals demà, al llarg de tot el matí com s’ha publicat anteriorment.

Aquí teniu tots els horaris dels partits, sort atlètics!!

Dissabte 19 de maig al Municipal Pere Servià Cantó de Pals

Equip Prebenjamí “B”, tot el matí

TORNEIG VILA DE PALS

.

Equip Aleví “B”, a les 15:00 hores

Atlètic Pals “B” –  FPCE Begur “C”

.

Equip Aleví “A”, a les 15:00 hores

Atlètic Pals  –  EF Garrotxa

.

Equip Infantil, a les 17:00 hores

Atlètic Pals  –  RCDE Escola Costa Brava

.

Equip Cadet, a les 19:00 hores

Atlètic Pals  –  Llagostera UE “D”

.

Dissabte 19 de maig al Camp Municipal de Santa Cristina d’Aro

Equip Benjamí “A”, a les 10:00 hores

Llagostera UE “E” – Atlètic Pals

.

Dissabte 19 de maig al Municipal de Campdevànol

Equip Juvenil, a les 18:30 hores

EF Ripollés – Atlètic Pals

.

 

FutPals.

Amb la col·laboració de :

Mas patoxas Restaurant Sol i Mar Cypsela
Can Ruben
13
May

AQUESTA TARDA ÚLTIMA JORNADA DE LLIGA

Aquesta tarda l’Atlètic Pals tanca l’última jornada de lliga de la temporada. Tres punts en joc que no farà variar la tercera plaça.

Ànims atlètics!! 

Diumenge 13 de maig a les 17:00 hores al Camp Municipal de Verges

Verges CF – Atlètic Pals 

.

FutPals.

Amb la col·laboració de :

Mas patoxas Restaurant Sol i Mar Cypsela
Can Ruben
11
May

PARTITS FUTBOL BASE CAP DE SETMANA 12-13 DE MAIG

Per aquest cap de setmana els equips federats juguen la jornada 26 i en la categoria Benjamí es juga la Cloenda del final de temporada demà durant tot el matí al Camp Municipal de Begur.

El Prebenjamí “A” juga el Torneig Vila de Pals demà, al llarg de tot el matí com s’ha publicat anteriorment.

Aquí teniu tots els horaris dels partits, sort atlètics!!

Dissabte 12 de maig al Municipal Pere Servià Cantó de Pals

Equip Prebenjamí “A”, tot el matí

TORNEIG VILA DE PALS

.

Equip Juvenil, a les 17:00 hores

Atlètic Pals  –  FPCE Begur

.

Dissabte 12 de maig al Municipal de Begur

Equips Benjamins, tot el matí

CLOENDA FINAL DE TEMPORADA

.

Dissabte 12 de maig al Camp Municipal Albert Gurt de Figueres

Equip Aleví “B”, a les 12:00 hores

Juncaria CE “C” – Atlètic Pals “B”

.

Dissabte 12 de maig al Municipal de Torroella de Montgrí

Equip Infantil, a les 12:30 hores

EF Baix Ter CE “B” – Atlètic Pals

.

Dissabte 12 de maig al Municipal de Cassà de la Selva

Equip Cadet, a les 12:30 hores

Cassà UD “B” – Atlètic Pals

.

Diumenge 13 de maig al Municipal Pere Servià Cantó de Pals

Equip Benjamí “A”, a les 10:00 hores

Atlètic Pals – Global Palamós CF

.

Diumenge 13 de maig al Municipal Mas Oliva de Roses

Equip Aleví “A”, a les 11:15 hores

Roses AE “E” – Atlètic  Pals

.

FutPals.

Amb la col·laboració de :

Mas patoxas Restaurant Sol i Mar Cypsela
Can Ruben
4
May

PARTITS FUTBOL BASE CAP DE SETMANA 5-6 DE MAIG

Primer cap de setmana de maig amb jornada de tots els equips, excepte el Cadet que fa un amistós. Els equips federats juguen la jornada 25 i els equips benjamins inscrits en el Consell Esportiu del Baix Empordà recuperen la jornada 22. 

Els equips Prebenjamins juguen la Cloenda del final de temporada demà durant tot el matí al Camp Pere Servià Cantó de Pals.

Aquí teniu tots els horaris dels partits, sort atlètics!!

Dissabte 5 de maig al Municipal Pere Servià Cantó de Pals

Equips Prebenjamins, tot el matí

CLOENDA FINAL DE TEMPORADA

.

Equip Benjamí “C”, a les 16:00 hores

Atlètic Pals “C”  –  Monells AE “C”

.

 

 

Dissabte 5 de maig a l’Annex de l’Estadi de Palamós

Equip Benjamí “A”, a les 09:00 hores

FE Palamós “B” – Atlètic Pals

.

Dissabte 5 de maig al Camp de Futbol ZEM Les Esplanes

Equip Juvenil, a les 18:00 hores

Llançà CE – Atlètic Pals

.

Diumenge 6 de maig al Municipal Pere Servià Cantó de Pals

Equip Aleví “B”, a les 10:00 hores

Atlètic Pals “B” – Base l’Empordanet CF “B”

.

Equip Aleví “A”, a les 10:00 hores

Atlètic Pals – Palafrugell FC

.

Equip Infantil, a les 12:00 hores

Atlètic Pals – Palafrugell FC

.

Diumenge 29 d’abril al Municipal de Borrassà

Equip Cadet, a les 10:00 hores (amistós)

Borrassà FC – Atlètic  Pals

.

Diumenge 29 d’abril al Municipal de La Bisbal d’Empordà

Equip Benjamí “B”, a les 10:30 hores

Bisbalenc At. “C” – Atlètic  Pals “B”

.

 

FutPals.

Amb la col·laboració de :

Mas patoxas Restaurant Sol i Mar Cypsela
Can Ruben