Skip to content

Archive for noviembre, 2018

29
Nov

PARTITS FUTBOL BASE CAP DE SETMANA 1-2 DE DESEMBRE

Comença el mes de desembre i l’activitat futbolística segueix abans de la jornada de descans pel pont de la setmana vinent i de l’aturada nadalenca que ja està a la volta de la cantonada.

Els equips federats juguen la corresponent jornada 10 i, en concret, la jornada 11 pel Benjamí “A”. Els equips inscrits en el Consell Comarcal del Baix Empordà juguen la jornada 6 de lliga. 

Aquí teniu tots els horaris dels partits, sort atlètics!!

Dissabte 1 de desembre al Municipal Pere Servià Cantó de Pals

Equip Cadet “B”, a les 09:45 hores

Atlètic Pals “B”  – Bell Lloc CP “B”

.

Equip Aleví “A”, a les 11:30 hores

Atlètic Pals – EF Sant Feliu Guíxols “C”

.

Equip Juvenil, a les 15:30 hores

Atlètic Pals – FPCE Begur

.

Dissabte 1 de desembre al Camp de Futbol Col·legi Bell-Lloc

Equip Aleví “C”, a les 09:45 hores

Bell Lloc CP “D” – Atlètic Pals “C”

.

Dissabte 1 de desembre al Municipal Pla de Baix d’Olot

Equip Benjamí “A”, a les 10:00 hores

FUE Olot – Atlètic Pals

.

Dissabte 1 de desembre al Municipal de Castell d’Aro

Equip Benjamí “C”, a les 10:30 hores

Aro CE “B” – Atlètic Pals “C”

.

Diumenge 2 de desembre al Municipal Pere Servià Cantó de Pals

Equip Benjamí “B”, a les 09:30 hores

Atlètic Pals “B” – Aro CE

.

Equip Prebenjamí, a les 09:45 hores

Atlètic Pals – EF Baix Ter CE

.

Equip Aleví “B”, a les 11:30 hores

Atlètic Pals “B” – Monells AE “C”

.

 Diumenge 2 de desembre al Municipal Grup Gregal de Palafrugell

Equip Infantil, a les 10:30 hores

Palafrugell CF – Atlètic Pals

.

Diumenge 2 de desembre al Municipal de Cassà de la Selva

Equip Cadet “A”, a les 13:00 hores

Cassà UD “B” – Atlètic Pals

.

 

FutPals.

Amb la col·laboració de :

Mas patoxas Restaurant Sol i Mar Cypsela
Can Ruben
29
Nov

AVUI EL BENJAMÍ “B” JUGA A PALAFRUGELL

Aquesta tarda el Benjamí “B” recupera el partit de la jornada 8 que es va suspendre a causa del temporal.

Sort i ànims atlètics!! 

Dijous 29 de novembre a les 18:30 hores al Camp Municipal del Gregal de Palafrugell

Palafrugell CF “B” – Atlètic Pals “B”

.

FutPals.

Amb la col·laboració de :

Mas patoxas Restaurant Sol i Mar Cypsela
Can Ruben
23
Nov

DEMÀ L’ATLÈTIC PALS REP AL LLANÇÀ CE

Demà a la tarda l’Atlètic Pals juga a casa i rep el Llançà CE situat a la part alta de la classificació (actualment 6a posició).

Aquesta temporada els atlètics ja els van rebre en un partit de pretemporada on el rival va golejar, així que serà una bona prova per constatar la millora i adaptació a la nova categoria.

Sort i ànims atlètics!! 

Dissabte 24 de novembre a les 18:00 hores al Camp Municipal Pere Servià Cantó de Pals

Atlètic Pals – Llançà CE

.

FutPals.

Amb la col·laboració de :

Mas patoxas Restaurant Sol i Mar Cypsela
Can Ruben
22
Nov

PARTITS FUTBOL BASE CAP DE SETMANA 24-25 DE NOVEMBRE

Últim cap de setmana de novembre amb la disputa de la  jornada 9 pels equips federats del futbol base i jornada 10 pel Benjamí “A”.

Els equips inscrits en el Consell Comarcal del Baix Empordà juguen la jornada 5 de lliga. L’equip Prebenjamí té jornada de descans.

Aquí teniu tots els horaris dels partits, sort atlètics!!

Dissabte 24 de novembre al Municipal Pere Servià Cantó de Pals

Equip Benjamí “B”, a les 10:00 hores

Atlètic Pals “B”  – Pª Unionista Figueres “B”

.

Equip Benjamí “A”, a les 10:00 hores

Atlètic Pals – Banyoles CE

.

Equip Cadet “A”, a les 15:45 hores

Atlètic Pals – Bisbalenc At. “B”

.

 

Dissabte 24 de novembre al Municipal de Calonge

Equip Aleví “A”, a les 09:30 hores

EMF Calonge St. Antoni “C” – Atlètic Pals

.

Dissabte 24 de novembre al Municipal de Vilablareix

Equip Cadet “B”, a les 12:15 hores

Vilablareix FC – Atlètic Pals “B”

.

Dissabte 24 de novembre a l’Estadi Municipal de Figueres

Equip Juvenil, a les 15:00 hores

Figueres UE “B” – Atlètic Pals

.

Diumenge 25 de novembre al Municipal Pere Servià Cantó de Pals

Equip Aleví “C”, a les 10:00 hores

Atlètic Pals “C” – Banyoles CD “C”

.

Equip Infantil, a les 11:45 hores

Atlètic Pals – Base Llagostera CF

.

 Diumenge 25 de novembre al Municipal de Llagostera

Equip Aleví “B”, a les 09:00 hores

Base Llagostera Cf – Atlètic Pals “B”

.

Diumenge 25 de novembre al Municipal de Monells

Equip Benjamí “C”, a les 10:00 hores

Monells AE “B” – Atlètic Pals “C”

.

 

FutPals.

Amb la col·laboració de :

Mas patoxas Restaurant Sol i Mar Cypsela
Can Ruben
18
Nov

AQUESTA TARDA PARTIT A BÀSCARA

Aquesta tarda l’Atlètic visita al Bàscara FC en la corresponent jornada 12 si el temps ho permet.

El partit estarà marcat pel temps contra un rival amb molt potencial. 

Sort i ànims atlètics!! 

Diumenge 18 de novembre a les 17:00 hores al Camp Municipal de Bàscara

Bàscara FC – Atlètic Pals

.

FutPals.

Amb la col·laboració de :

Mas patoxas Restaurant Sol i Mar Cypsela
Can Ruben

Read moreRead more

18
Nov

PARTITS SUSPESOS D’AVUI

Els partits d’avui del Benjamí “B” a Palafrugell i del Cadet “B” a Pals s’han suspès per la meteorologia adversa, a més s’ha de sumar l’estat de les carreteres. 

FutPals.

Amb la col·laboració de :

Mas patoxas Restaurant Sol i Mar Cypsela
Can Ruben

Read moreRead more

15
Nov

PARTITS FUTBOL BASE CAP DE SETMANA 17-18 DE NOVEMBRE

Aquest cap de setmana es juga la corresponent jornada 8 pels equips federats del futbol base i jornada 9 pel Benjamí “A”.

Els equips inscrits en el Consell Comarcal del Baix Empordà juguen la quarta jornada de lliga.

Aquí teniu tots els horaris dels partits, sort atlètics!!

Dissabte 17 de novembre al Municipal Pere Servià Cantó de Pals

Equip Benjamí “C”, a les 09:45 hores

Atlètic Pals “C”  – EF Baix Ter CE “D”

.

Equip Aleví “B”, a les 10:00 hores

Atlètic Pals “B” – EMF Calonge St. Antoni “D”

.

Equip Prebenjamí, a les 11:00 hores

Atlètic Pals – Bisbalenc At. “C”

.

Equip Aleví “A”, a les 16:00 hores

Atlètic Pals – RCDE Escola Costa Brava

.

Equip Juvenil, a les 17:30 hores

Atlètic Pals – Banyoles CE

.

Dissabte 17 de novembre al Municipal Torres de Palau de Girona

Equip Benjamí “A”, a les 10:00 hores

Girona FC “B” – Atlètic Pals

.

Dissabte 17 de novembre al Municipal de Calonge

Equip Infantil, a les 11:00 hores

EMF Calonge St. Antoni – Atlètic Pals

.

Dissabte 17 de novembre al Municipal de Celrà

Equip Aleví “C”, a les 12:00 hores

Celrà UCE “B” – Atlètic Pals “C”

.

Diumenge 18 de novembre al Municipal Pere Servià Cantó de Pals

Equip Cadet “B”, a les 11:00 hores

Atlètic Pals “B” – St. Gregori AE “B”

.

 

 Diumenge 18 de novembre al Municipal Grup Gregal de Palafrugell

Equip Benjamí “B”, a les 10:00 hores

Palafrugell CF “B” – Atlètic Pals “B”

.

 

FutPals.

Amb la col·laboració de :

Mas patoxas Restaurant Sol i Mar Cypsela
Can Ruben