Skip to content

Articles Recents

20
Oct

DEMÀ L’ATLÈTIC REP A L’ALBONS

Demà a la tarda l’Atlètic Pals juga a Pals contra l’Albons CF, equip que ha tingut un inici de lliga complicat però que mica en mica va aconseguint resultats.

Els atlètics intentaran buscar la reacció després de l’ensopegada de la setmana passada per intentar sumar una nova victòria a casa. El partit correspont a la joranda 6.

Sort atlètics!!

Dissabte 21 d’octubre a les 17:00 hores al Municipal Pere Servià Cantó de Pals

 Atlètic Pals – Albons CF

.

FutPals.

Amb la col·laboració de :

Mas patoxas Restaurant Sol i Mar Cypsela
Can Ruben
20
Oct

PARTITS FUTBOL BASE CAP DE SETMANA 21-22 D’OCTUBRE

Aquesta setmana els equips inscrits en el Consell Esportiu jugaran la segona jornada de lliga i els equips federats la tercera jornada.

L’Aleví “B” no tindrà partit de lliga degut a que el rival, l’Aro CE “C”, s’ha retirat de la competició. Tota la resta d’equips del Club tenen partit de lliga.

Aquí teniu tots els horaris dels partits, sort atlètics!!

Dissabte 21 d’octubre al Municipal Pere Servià Cantó de Pals

Equip Aleví “A”, a les 10:00 hores

Atlètic Pals – EMF Calonge St. Antoni “B”

.

Dissabte 21 d’octubre al Municipal de Calonge

Equip Benjamí “B”, a les 10:00

EMF Calonge St. Antoni “B” – Atlètic Pals “B”

.

Dissabte 21 d’octubre al Municipal de La Bisbal d’Empordà

Equip Prebenjamí “A”, a les 10:00

Bisbalenc At. “B” – Atlètic Pals

.

Dissabte 21 d’octubre al Municipal de Peralada

Equip Benjamí “A”, a les 12:30

Peralada CF “B” – Atlètic Pals

.

Dissabte 21 d’octubre al Municipal La Vinyassa de Roses

Equip Juvenil, a les 16:00

Base Roses CF – Atlètic Pals

.

Diumenge 22 d’octubre al Municipal Pere Servià Cantó de Pals

Equip Prebenjamí “B”, a les 09:45 hores

Atlètic Pals “B” – FPCE Begur

.

Equip Benjamí “C”, a les 11:00 hores

Atlètic Pals “C” – Palafrugell CF 

.

Equip Infantil, a les 11:45 hores

Atlètic Pals – EMF Calonge St. Antoni

.

Diumenge 22 d’octubre al Municipal Josep Sunyer i Arxer de Sant Feliu de Guíxols

Equip Cadet, a les 15:00

EF St. Feliu Guíxols “B” – Atlètic Pals

.

FutPals.

Amb la col·laboració de :

Mas patoxas Restaurant Sol i Mar Cypsela
Can Ruben
13
Oct

DEMÀ L’ATLÈTIC JUGA A CAMALLERA

Demà a la tarda l’Atlètic Pals juga a Camallera en un partit que es preveu amb dificultats amb un camp de grans dimensions i de terra, un entorn on l’equip local té avantatge.

Els atlètics, encara líders tot i l’empat de la setmana passada, intentaran sumar contra un rival que ha sumat dues victòries consecutives en els darreres dies.

Sort atlètics!!.

Dissabte 14 d’octubre a les 17:00 hores al Municipal de Camallera

 Camallera CF – Atlètic Pals

.

FutPals.

Amb la col·laboració de :

Mas patoxas Restaurant Sol i Mar Cypsela
Can Ruben
13
Oct

PARTITS FUTBOL BASE CAP DE SETMANA 14-15 D’OCTUBRE

Els equips inscrits en el Consell Esportiu del Baix Empordà inicien les lligues aquest cap de setmana; així doncs, tots els equips del Club tenen partit oficial de lliga.

Els equips federats disputen la segona jornada de lliga.

Aquí teniu tots els horaris dels partits, sort atlètics!!

Dissabte 14 d’octubre al Municipal Pere Servià Cantó de Pals

Equip Benjamí “A”, a les 10:00 hores

Atlètic Pals – FPCE Begur “B”

.

Equip Cadet, a les 11:30 hores

Atlètic Pals  – EMF Calonge St. Antoni

.

Equip Juvenil, a les 17:00 hores

Atlètic Pals  – Llagostera UE “B”

.

Dissabte 14 d’octubre al Municipal de Torroella de Montgrí

Equip Aleví “B”, a les 10:45

EF Baix Ter CE “D” – Atlètic Pals “B”

.

Diumenge 15 d’octubre al Municipal Pere Servià Cantó de Pals

Equip Prebenjamí “A”, a les 10:00 hores

Atlètic Pals – EF Baix Ter CE

.

Equip Benjamí “B”, a les 10:00 hores

Atlètic Pals “B” – Palafrugell CF “B”

.

Equip Benjamí “C”, a les 11:00 hores

Atlètic Pals “C” – Monells AE

.

Diumenge 15 d’octubre al Municipal de Torroella de Montgrí

Equip Prebenjamí “B”, a les 10:45

EF Baix Ter CE “C” – Atlètic Pals “B”

.

Diumenge 15 d’octubre al Municipal de Begur

Equip Infantil, a les 12:00

FPCE Begur “B” – Atlètic Pals

.

Diumenge 15 d’octubre al Municipal Can Gibert de Girona

Equip Aleví “A”, a les 12:40

Sta. Eugènia CF “E” – Atlètic Pals

.

FutPals.

Amb la col·laboració de :

Mas patoxas Restaurant Sol i Mar Cypsela
Can Ruben
9
Oct

CLASSIFICACIONS DISPONIBLES DE TOTS ELS EQUIPS

Ja podeu consultar la classificació oficial de tots els equips federats a dalt de la pàgina, clicant a sobre de “Classificacions”.

Un cop obriu podeu clicar a sobre de cada equip i s’obre directament un enllaç amb la classificiació de la Federació Catalana de Futbol de l’equip corresponent.

Fins ara podieu veure la del primer equip, ara ja teniu també les classificacions de la resta d’equips ja que han iniciat les lligues.

FutPals.

Amb la col·laboració de :

Mas patoxas Restaurant Sol i Mar Cypsela
Can Ruben
6
Oct

DEMÀ L’ATLÈTIC DEFENSA EL LIDERAT A PALS

Demà a la tarda l’Atlètic Pals intentarà sumar tres punts més per mantenir-se al capdamunt de la classificació. Els atlètics han signat el millor inici de la història del Club.

Així doncs, el partit de demà servirà per tornar a posar a prova l’equip contra un rival que s’ha mostrat una mica irregular en aquest inici, però de ben segur que si dóna la bona versió posarà dificultats a l’equip

Sort atlètics!!.

Dissabte 7 d’octubre a les 17:00 hores al Municipal Pere Servià Cantó de Pals

 Atlètic Pals – CF Bellcaire

.

FutPals.

Amb la col·laboració de :

Mas patoxas Restaurant Sol i Mar Cypsela
Can Ruben
6
Oct

PARTITS FUTBOL BASE CAP DE SETMANA 7-8 D’OCTUBRE

Cap de setmana amb inici de lligues pels equips federats de futbol base. La majoria d’equips tenen el partit com a local, només juguen fora el Benjamí “A”, el Cadet i el Juvenil.

Els equips inscrits en el Consell Esportiu del Baix Empordà jugaran l’últim partit amistós abans d’estrenar la lliga la setmana vinent.

Sort atlètics!!.

Dissabte 7 de novembre al Municipal Pere Servià Cantó de Pals

Equip Benjamí “C”, a les 10:00 hores (amistós)

Atlètic Pals “C” – La Pera UE

.

Equip Aleví “A”, a les 10:00 hores

Atlètic Pals – Monells AE

.

Equip Benjamí “B”, a les 11:20 hores (amistós)

Atlètic Pals “B” – Roses AE “B”

.

Equip Prebenjamí “B”, a les 11:30 hores (amistós)

Atlètic Pals “B” – Global Palamós CF “B”

.

Dissabte 7 de novembre al Nou Estadi Municipal de Banyoles

Equip Juvenil, a les 18:00

Banyoles CE – Atlètic Pals

.

Diumenge 8 de novembre al Municipal Pere Servià Cantó de Pals

Equip Aleví “B”, a les 10:00 hores

Atlètic Pals “B” – Llançà CE “D”

.

Equip Infantil, a les 11:45 hores

Atlètic Pals – Aro CE

.

Diumenge 8 de novembre al Municipal de Castell d’Aro

Equip Benjamí “A”, a les 10:00

Aro CE “B” – Atlètic Pals

.

Diumenge 8 de novembre al Municipal Mas Oliva de Roses

Equip Prebenjamí “A”, a les 10:00 (amistós)

Roses AE – Atlètic Pals

.

Diumenge 8 de novembre al Municipal Barri Germans Sàbat de Girona

Equip Cadet, a les 12:45

EF Gironés Sàbat “D” – Atlètic Pals

.

FutPals.

Amb la col·laboració de :

Mas patoxas Restaurant Sol i Mar Cypsela
Can Ruben